Kontaktuj nás

Na většinu z vás máme zastaralé kontaktní údaje, proto prosíme, vyplň formulář vpravo co nejúplněji, abychom Tě mohli za pár let opět kontaktovat. Za posledních 10 let doba pokročila, každý má mobilní telefon, či e-mail, které se při stěhování nemění. To by nám mohlo svolávání na sté výročí dosti usnadnit.

Prosím nevyplňuj e-maily či telefony do zaměstnání - ty se často mohou měnit.

Pro ty z vás, kteří se chystají přijet na Stálkov - prosíme ať vyplní jak se hodlají ubytovat. Je to důležité pro přípravu dostatečných kapacit a také zajištění dostatku občerstvení.

Pokud si přeješ cca 1-2 krát za rok být elektronicky informován o činnosti střediska, zaškrtni volbu "Přeji si být informován". Samozřejmě je vždy možnost se do činnosti střediska zapojit nějak více - potom nám svlj zájem projev e-mailem.

Středisko "DVOJKA" Brno se zavazuje poskytnuté údaje užívat pouze v souladu s jeiich účelem - tedy ke kontaktování a informování poskytovatele o své činnosti. K údajům budou mít přístup pouze lidé těmito úkoly pověření. Údaje nebudou za žádných podmínek poskytnuty třetí straně.